Posiadamy ofertę topowych producentów, wykonujących wózki szpitalne i wózki medyczne. W naszej ofercie znajdziesz dla swojej placówki wózki reanimacyjne, wózki anestezjologiczne, wózki zabiegowe, a także wózki do dystrybucji leków. Wózki szpitalne gwarantują wygodę dla obsługi szpitala, dzięki szybkiej i sprawnej możliwości przewiezienia aparatu do EKG, reanimacji oraz wielu innych zabiegów medycznych bez ryzyka, że zostaną one uszkodzone. Oprócz samej aparatury znajdziemy na wózkach również inne, niezbędne elementy do przeprowadzenia zabiegu. W takich miejscach jak szpital, gdzie głównym celem jest zadbanie o życie Pacjenta, nie ma miejsca na chaos i nieporządek. Wózki medyczne pozwalają na łatwy dostęp do potrzebnej aparatury oraz systematyzują pracę szpitala.

Ten typ wózka szpitalnego, to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów każdej placówki medycznej. Jego bezpośrednim przeznaczeniem jest ratowanie życia Pacjenta, w sytuacji zatrzymania krążenia krwi. Dzięki wózkowi wszystkie niezbędne sprzęty i przyrządy mamy w jednym miejscu, a przede wszystkim w sprawny sposób możemy przewieźć aparaturę na odpowiednią salę. Podstawą wyposażenia wózka reanimacyjnego jest defibrylator, który za zadanie ma przywrócenie prawidłowej akcji serca. Umożliwia on także  stały monitoring akcji oraz pozwala sprawdzić, czy serce znowu pompuje krew.

Zadaniem w codziennej pracy anestezjologa jest podawanie odpowiednich dawek leków uspokajających, przeciwbólowych oraz usypiających osobie, która ma być poddawana zabiegowi chirurgicznemu lub cierpi na rozległy ból. Wózek anestezjologiczny z naszej oferty wykonany jest z anodowanego aluminum

Wózek zabiegowy, to kolejna mobilna jednostka, wyposażona w specjalistyczne tace i schowki, których celem jest pomoc w przewożeniu sprzętu medycznego, narzędzi i niezbędnych przyborów do wykonania zabiegu. Wózek zabiegowy jest zwykle wykorzystywany jako narzędzie wielofunkcyjne, które zapewnia transport i przewóz materiałów podczas wykonywania zabiegów medycznych.

Wózek do przewożenia leków, to prawdopodobnie najwięcej eksploatowany typ wózka w każdej placówce medycznej. Jest to uniwersalny wózek medyczny z dużą ilością odpowiednio rozplanowanych szuflad i przegródek, dzięki czemu bezpiecznie rozdzielimy leki dla Pacjentów na każdym oddziale. Pielęgniarki mogą stworzyć własny system segregacji i grupowania leków, co znacząco ułatwi i przyspieszy ich pracę.