Fotele ginekologiczne i urologiczne stanowią najważniejszą część wyposażenia gabinetu ginekologicznego. Wybrane rodzaje foteli ginekologicznych służą do rutynowych badań, a także czynności zabiegowych. Promedical zapewnia w swojej ofercie różne fotele ginekologiczne. Klikając w wybrane produkty możemy dokonać porównania specyfikacji każdego modelu.

Pomożemy wybrać fotel ginekologiczny o idealnych parametrach. Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna, która pozwoli na dopasowanie wybranego fotelu do designu gabinetu ginekologicznego

Zalety foteli ginekologicznych z naszej oferty

Co wyróżnia profesjonalne krzesło ginekologiczne? Jakie cechy sprawiają, że posłuży naszej placówce na wiele lat użytkowania, a Klientki chętnie będą wracały do naszego gabinetu?

Komfort Pacjentek

Pacjentki podczas tak intymnego badania, muszą mieć zapewnione w gabinetach lekarskich komfortowe warunki. Wygoda fotela odgrywa tutaj kluczową kwestię. Dla wygody Pacjentki fotel ginekologiczny powinien posiadać miękkie podparcie pleców i nóg, a także szybką możliwość sterowania i zmiany położenia fotela ginekologicznego.

Bezpieczeństwo i higiena

Ergonomiczność, bezpieczeństwo i komfort powinny cechować każdy fotel ginekologiczny. Fotele dzięki zastosowaniu gładkiej, bezszwowej tapicerki z tworzywa sztucznego lub dodatkowej tapicerce antybakteryjnej są łatwe do utrzymania czystości i bez problemu można je dezynfekować (tyczy się to oparcia, siedziska, zagłówka), bez obaw o ewentualne uszkodzenie materiału. Stalowa konstrukcja fotela ginekologicznego pokryta jest farbą proszkową. Część foteli wyposażona jest w boczne szyny lub pojemniki ze stali nierdzewnej, które w łatwy sposób można zdezynfekować.

Wygoda dla lekarza

Komfort ważny jest nie tylko dla Pacjenta. To ginekolog spędza wiele godzin dziennie na badaniach Pacjentek. Dzięki regulacji pozycji, fotele ginekologiczne mogą być dostosowane do pozycji pracy lekarza. Nowoczesne fotele wyposażone są w dodatkowe elementy, które usprawniają pracę i ergonomię stanowiska.

Profesjonalny fotel ginekologiczny w Twoim gabinecie lekarskim

W ofercie posiadamy różne rodzaje foteli ginekologicznych co pozwala na dobór odpowiedniego wariantu dla każdej placówki lub gabinetu w zależności od potrzeb oraz budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Zamów wybrane modele foteli kontaktując się z nami w wybrany sposób.

Fotele ginekologiczne sterowane w pełni elektrycznie i za pomocą sprężyn gazowych

Część foteli ginekologicznych dostępnych w naszej ofercie ma w wyposażeniu możliwość zmiany ustawienia oparcia, siedziska czy wysokości fotela ginekologicznego za pomocą jednego przycisku na pilocie. Sterowanie elektryczne z pewnością ułatwia pracę lekarza oraz polepsza komfort Pacjentek.

Fotel ginekologiczny sterowany elektrycznie, z regulacją wysokości i kątów nachylenia segmentów leża może posiadać również możliwość zaprogramowania konkretnych pozycji, które najczęściej sprawdzają się podczas badania ginekologicznego.

W gabinecie ginekologicznym możemy zastosować także częściowo wspomagane elektrycznie fotele do badań ginekologicznych. Fotel ginekologiczny, który posiada siłowniki elektryczne i sprężyny gazowe jest tańszym wariantem w porównaniu do modelu w pełni elektrycznego. Warto zaznaczyć jednak, że jakość i komfort oraz możliwość ustawienia pozycji samego fotela ginekologicznego jest równie dobra.