Podnośnik jezdny jest niezastąpionym narzędziem transportu Pacjentów chorych, leżących w środowisku domowym, domach dla seniorów bądź klinikach. Podnośniki Pacjenta usprawniają pracę medyków i gwarantują znacznie wyższe bezpieczeństwo, niż samodzielne przenoszenie Pacjenta. Dla osób niepełnosprawnych to także poczucie większej wolności i sprawczości.

Podnośniki transportowe osób niepełnosprawnych

Podnośniki pacjenta mają zaprojektowaną konstrukcję, która dopasowana jest do określonej wagi osób niepełnosprawnych. W naszej ofercie znajdują się produkty nośnością (maksymalne obciążenie) z do 200, 215 i 300 kilogramów. Jego obsługa odbywa się za pomocą pilota. Możliwości mobilnych podnośników pozwalają nie tylko na podniesienie Pacjenta z pozycji leżącej na łóżku, ale także z poziomu podłogi.

Podnośnik Pacjenta - korzyści dla opiekunów

Przenoszenie pacjenta niepełnosprawnego lub osoby starszej z ograniczonymi możliwościami poruszania się to duży wysiłek fizyczny dla personelu medycznego. Dedykowany sprzęt medyczny nie tylko usprawnia pracę, ale realnie wpływa na komfort życia opiekunów. Podnoszenie Pacjenta nie stanowi już wyzwania. Bez użycia siły jesteśmy w stanie przetransportować chorych leżących z i do łóżka, do toalety, na zabiegi, z wózka inwalidzkiego na łóżko, a także do samochodu. Wbudowany akumulator zapewnia mobilność i nasze podnośniki rehabilitacyjne poruszać się mogą bez stałego podpięcia do prądu.
Przenoszenie Pacjentów za pomocą podnośnika Pacjenta uchroni przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa, urazami stawów czy nadciągnięciami mięśni i ścięgien. Za pomocą pilota, w łatwy sposób mamy możliwość zdalnego sterowania pozycji podnośnika.
Opieka nad osobą niepełnosprawną w ośrodkach opieki będzie w znaczny sposób ułatwiona, a przeniesienie Pacjenta na wózek inwalidzki nie będzie stanowiło już wyzwania. Nasz sklep medyczny dobierze idealny podnośnik Pacjenta do wymagań Twojej placówki.