Fotele rehabilitacyjne to specjalistyczne urządzenia do siedzenia, których zadaniem jest pomoc osobom z ograniczoną możliwością poruszania się w wykonywaniu ćwiczeń i terapii. Skutecznie ułatwiają również przemieszczanie się i korygują wyrównanie postawy.

Oferujemy Państwu profesjonalne, stworzone w zaawansowany technologicznie, nowoczesny sposób fotele rehabilitacyjne. Zapewniamy wielofunkcyjne modele dostępne w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych (tapicerka), które przeznaczone są do użytku przez osoby w podeszłym wieku, jak również niepełnosprawne czy cierpiące na zaburzenia psychofizyczne. Najwyższa jakość, funkcjonalność oraz możliwość zastosowania w wielu zróżnicowanych przypadkach sprawiają, że krzesła ortopedyczne są chętnie wybierany przez klientów naszego sklepu.

Fotel rehabilitacyjny - zastosowanie

Krzesła rehabilitacyjne to element wyposażenia szpitali, gabinetów lekarskich, ale mają także swoje zastosowanie w domach Pacjentów geriatrycznych. Seniorzy, którzy z uwagi na różne schorzenia, zmuszeni są do długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej lub pozycji leżącej czy półleżącej wymagają fotela, który zapewni im pełen komfort, a także możliwość poruszania się. Dostępne są fotele zabiegowe, które posiadają zróżnicowane parametry i szeroki wybór kolorystyki, dzięki czemu dopasujesz wybrany fotel w swoim domu opieki, szpitalu czy klinice rehabilitacyjnej. Sprawdzają się w placówkach gdzie pełni się opiekę przy osobach o ograniczonej sprawności ruchowej, wymagających stałej opieki.

Fotele rehabilitacyjne - specyfikacja

Odpowiednio zaprojektowany i skonstruowany fotel rehabilitacyjny posiada podparcie, oparcie kręgosłupa i wyprofilowane siedzisko pokryte tapicerką łatwą do mycia i dezynfekcji. Tapicerka wykonana ze specjalnego, wytrzymałego materiału z powłoką o działaniu grzybo i bakteriostatycznym zapewnia możliwość, że fotel geriatryczny posłuży nam wiele lat. Fotele z naszej oferty mają szeroki wybór kolorystyczny. Na szczególną uwagę zasługują bardzo elastyczne koła, które zapewniają łatwe pokonywanie przeszkód na drodze.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość odchylenia oraz zmiany wysokości oparcia, podłokietników i podnóżków. Pacjenci korzystający z zaawansowanych krzeseł mogą znajdować się w pozycji siedzącej, półsiedzącej lub leżącej.

Regulacją wysokości fotela możemy manipulować za pomocą pilota, gdy wybierzemy fotel rehabilitacyjny w pełni elektryczny lub manualnie, za pomocą sprężyn gazowych. Odchylane podłokietniki sprawiają, że fotel możemy dostosować do wygodnej pozycji dla Pacjenta. Dwa silniki umożliwiają płynną, elektryczną regulację wysokości siedziska oraz kąta nachylenia podparcia.

W naszej ofercie dostępne są różne opcje cenowe fotela

Doskonała jakość i konkurencyjne ceny sprawiają, że prezentowane w naszym sklepie internetowym fotele cieszą się pozytywnymi opiniami zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi modelami. Gwarantujemy funkcjonalność i najwyższą jakość naszego asortymentu. Skontaktuj się z nami i wspólnie wybierzemy idealny i odpowiedni fotel dla Twojej placówki. Sprawdź również wózki transportowo-kąpielowe oraz podnośniki pacjenta.