Fotele do dializ i chemioterapii zapewniają wiele korzyści, w tym poprawę komfortu pacjenta podczas długotrwałych terapii. Używane są w gabinetach zabiegowych i ośrodkach zdrowia.

Jakie będą najlepsze produkty do dializ?

Fotele zabiegowe, z prezentowanej gamy modeli przeznaczone są do zabiegów dializacyjnych poprzez swoją funkcjonalność i szerokie wyposażenie, zapewniają maksymalny komfort i stabilność podczas długotrwałych procedur przeprowadzenia długotrwałych dializoterapii. Fotele do chemioterapii są wyposażone w regulację wysokości oraz kąta nachylenia podłokietników, co zapewnia pacjentom wygodne ułożenie ciała i zmniejsza dolegliwości bólowych. Dzięki temu pacjenci mogą czuć się bardziej zrelaksowani i komfortowo podczas zabiegu, co może wpłynąć na ich pozytywne nastawienie do leczenia. Unikalną funkcją proponowanych foteli do dializ jest wbudowana waga oraz fotele o zwiększonym obciążeniu - fotele bariatryczne. Szereg udogodnień jak np. regulacja wysokości za pomocą sprężyny gazowej, co zapewnia elektryczny pilot regulujący czy możliwość ustawienia pozycji trendelenburga wpływają na komfort pracy personelu. Firma Promedical od wielu lat zajmuje się sprzedażą wyrobów medycznych i zaopatruje szpitale oraz ośrodki w sprzęt medyczny.

Dlaczego warto wybrać fotel zabiegowy przeznaczony do transfuzji krwi i dializ?

Stosowanie fotela do dializ i chemioterapii może również zmniejszyć ryzyko powikłań i infekcji. Fotele te są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić łatwą dezynfekcję i utrzymanie czystości. konstrukcja foteli oraz zastosowane materiały, takie jak tapicerka o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów, a ich mycie i proces przeprowadzania dezynfekcji nie uszkadzają materiału i elementów. Dzięki temu personel medyczny może wykonywać procedury z większą pewnością i minimalizować ryzyko zakażeń, szczególnie podczas pobierania krwi.

Fotele do chemioterapii, aby zapewnić maksymalną wygodę pacjenta i personelu medycznego, są regulowane, dzięki czemu ustawić można każdy kąt nachylenia i oparcia pleców, co wpływa na komfort Pacjenta. Fotele do dializ mogą być osadzone na gumowych stopkach lub dodatkowo posiadać kółka jezdne, pozwalające na przemieszczanie wewnątrz placówki medycznej. Wysokość położenia, podstawa fotela, ustawienia podnóżka czy segmentu oparcia fotela do dializ mogą być dowolnie ustawiane. Oparcie pleców oraz trzech głównych części fotela odbywa się za pomocą pilota ręcznego. Wszystkie fotele do dializ są tworzone z myślą o zapewnianiu higienicznych warunków do przeprowadzania zabiegów. Dlatego też tapicerka, którą fotel do dializ jest obszyty na siedzisku, oparciu i podłokietnikach, wykonywana jest z materiałów odpornych na działanie różnych substancji i nadających się do łatwego czyszczenia. Do prawidłowego funkcjonowania ośrodki medyczne potrzebują nowoczesnego sprzętu - w stacjach dializ profesjonalny i wyposażony we właściwe funkcje fotel do dializ jest najistotniejszym elementem wyposażenia gabinetu.

Wygoda przeprowadzania zabiegów dializacyjnych

Fotel dializacyjny do chemioterapii ułatwia również pracę personelu medycznego. Modele te są wyposażone w regulację wysokości w szerokim zakresie, co umożliwia dzięki ergonomicznej konstrukcji dogodne ustawienie pacjenta. Dodatkowo, modele takie jak trzysekcyjny elektryczny fotel do chemioterapii i dializ posiadają wyposażenie dodatkowe i pozwalają na łatwe dostosowanie ustawień do różnych rodzajów zabiegów. Dzięki temu pracownicy mogą wykonywać zabiegi podawania cytostatyków w wygodny i bezpieczny sposób, co przekłada się na lepszą jakość opieki medycznej.

Elementy produktów do wykonywania zabiegów w ofercie placówki medycznej. 

✔ wygodne siedziska
✔ design w wielu kolorach, nie tylko w kolorze białym
✔ zabezpieczenie blokadą z hamulcem
✔ duży zakres regulacji zagłówka
✔ wykonany z rur stalowych pokryty farbą proszkową
✔regulowane podłokietniki
✔Pozycja Trendelenburga

✔ wygodne siedziska
✔ design w wielu kolorach, nie tylko w kolorze białym
✔ zabezpieczenie blokadą z hamulcem
✔ duży zakres regulacji zagłówka
✔ wykonany z rur stalowych pokryty farbą proszkową
✔ regulacja kąta pochylenia segmentu oparcia pleców