Lampy zabiegowe to podstawowy element wyposażenia nie tylko na sali operacyjnej, w gabinetach lekarskich, ale również wykorzystywane są do gabinetu ginekologicznego czy weterynaryjnego, a nawet w salonach kosmetycznych. Na ProMedical oferujemy lampy zabiegowe o wysokich parametrach, a także szerokiej możliwości zastosowania. Wersja sufitowa, naścienna, statywowa, montowana do szyny akcesoryjnej - dobierzemy odpowiednią lampę do Twoich potrzeb.

Lampy medyczne LED - bezpieczeństwo dla Pacjenta

Lampy medyczne LED dają równomierne światło, oraz możliwość regulacji natężenia światła i skupienia wiązki. Dodatkowo czołowi producenci lamp operacyjnych i zabiegowych umieszczają diody LED w specjalnych zwierciadłach, co daje jeszcze większą bezcieniowość i dokładne oświetlenie.

Lampy zabiegowe LED mają długą żywotność oraz są energooszczędne co przekłada się na oszczędności podczas zabiegów, co dla szpitali w skali miesiąca oznacza dużo mniejsze koszty.

Lampa zabiegowa starego typu emituje bardzo dużo ciepła, które niekorzystnie wpływa na tkanki, przepływ powietrza, a także powoduje dyskomfort dla lekarzy. Lampy medyczne LED z regulacją natężenia światła od 5-100% sprawia, że możesz przygotować doskonałe światło dla wybranego pola zabiegowego.

Wszystkie wymienione zalety, jakie posiada lampa medyczna z oświetleniem LED, to nie tylko wygoda dla lekarzy i oszczędność energii. Wysokie parametry i wysoka jakość lamp, to także bezpieczeństwo podczas wykonywanego zabiegu czy badania dla Pacjenta.

Nowoczesne lampy diagnostyczne

Oferowane przez nas lampy zabiegowe, lampy operacyjne i lampy medyczne doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnych gabinetach lekarskich, jak i w dużych placówkach medycznych - szpitalach. Lampy o wysokich parametrach gwarantują funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Na naszej stronie znajdziesz duży wybór lamp zabiegowych LED w przystępnej cenie. Znajdziesz tu modele z możliwością regulacji natężenia oświetlenia, średnicy plamy świetlnej pola zabiegowego i zmiany temperatury barwowej. Wybrane do naszej oferty lampy zabiegowe cechują się wyjątkową energooszczędnością.

Nie jesteś pewny na jakie lampy zabiegowe warto postawić? Odezwij się do nas, a przygotujemy dedykowaną ofertę dla Ciebie. Dajemy gwarancję dobrych cen.